Aaai fitness certifikace

Americká aerobní asociace International a Mezinárodní asociace pro sportovní medicínu se spojují, aby vytvořily sdružení pro certifikaci způsobilosti známé jako AAAI / ISMA. Organizace poskytuje školení, certifikaci a další profesní rozvoj prostřednictvím konferencí a vzdělávacích programů. AAAI / ISMA nabízí certifikaci profesionálům z oblasti fitness, kteří absolvují vzdělávací program a absolvují zkoušku. Podle AAAI / ISMA jsou jeho certifikační programy vyvíjeny lékaři a fyziologem cvičení. Kurz zahrnuje cvičení, pohybovou techniku ​​a sportovní medicínu.

AAAI / ISMA nabízí certifikáty ve 26 specialitách, které zahrnují instruktor jógy, sportovní výživu, kickboxing, osobní fitness trenér, jízdu na kole a celkovou tělesnou sílu. Sdružení také nabízí dvě odborné certifikace: odborný a aerobní expert. AAAI / ISMA doporučuje absolvovat alespoň tři ze svých specializovaných certifikací nebo držení bakalářského oboru vědy v oblasti související s kondičními dovednostmi předtím, než se pokusí o zkoušku fitness nebo aerobiku.

AAAI / ISMA vyžaduje, abyste studovali písemný materiál, který poskytuje, předtím, než navštívíte místní semináře o vzdělávacích certifikacích, které vyučuje fakulta sdružení. Každý učitel fakulty získal magisterský titul, Ph.D. Nebo účastníci semináře M.D. diskutují o studijním materiálu, anatomických a fyziologických prezentacích a naučí se techniky a pohybové dovednosti související s jejich oblastí certifikace. Sdružení drží své místní certifikační workshopy v celé zemi a na svých webových stránkách zveřejňuje kalendář workshopů.

Praktické a teoretické zkoušky AAAI / ISMA jsou navrženy tak, aby otestovaly své znalosti o fyziologii a anatomii a schopnost provést dovednosti potřebné pro vaši certifikaci. Pokud nesplníte certifikační zkoušku, můžete zaplatit poplatek za opětovné testování, abyste ji mohli znovu přijmout až na jeden rok. AAAI / ISMA nabízí tříhodinovou kondiční a aerobní odbornou zkoušku pouze na svých konferencích nebo konferencích. Podle AAAI / ISMA jsou zkušební otázky týkající se odborných zkoušek vytvořeny jeho vedoucími pracovníky v oboru schopností a fitness a jsou založeny na kurzech, s nimiž byste se setkali v rámci programu fyziologie cvičení vedoucího k magisterskému stupni.

Vaše certifikace AAAI / ISMA je platná po dobu dvou let, během které musíte získat osm kreditů za účelem obnovení certifikace. Svou certifikaci můžete obnovit tím, že se účastníte místních seminářů pro další vzdělávání nebo účastí na národních a mezinárodních konferencích AAAI / ISMA. Workshopy a konference se zabývají pohybovou technikou a novým vzdělávacím materiálem pro fitness. Můžete také obnovit certifikace a rozšiřovat své pověření o nové certifikáty. Chcete-li obnovit certifikaci, odešlete svou vypršení certifikace, poplatek za zpracování a původní doklady o úvěru na další vzdělávání. AAAI / ISMA údajně obnovuje certifikace do pěti týdnů od obdržení těchto informací.

AAAI / ISMA nemá registraci online pro své certifikační workshopy od roku 2011. Musíte zavolat kanceláři organizace, abyste se zaregistrovali. Webová stránka AAAI / ISMA má online formulář, který můžete vyplnit a odeslat, abyste požádali o další informace. AAAI / ISMA vyzývá kvalifikované profesionály v oblasti fitness, aby mohli vyučovat nebo hostit své certifikační workshopy.

Certifikační volby

Vzdělávací certifikační workshopy

Zkoušky

Certifikace a obnovení

Tipy