Alergie na pivní droždí a vyrážku

Pivo je vyráběno z kvasnic, aby se tento nápoj kvasil a stal se alkoholický. Pokud se objevíte nežádoucí účinky a kožní vyrážky po pití piva, měli byste přestat konzumovat pivo, dokud vás lékař neuvidí. Různé stavy mohou způsobit reakci a vyrážku, jako je intolerance alkoholu, alergie na kvasnice nebo alergie na zrno. Tyto podmínky jsou ošetřeny odstraněním piva z vaší stravy a jakéhokoli jiného vařeného alkoholického nápoje vyrobeného z kvasnic.

Alkoholová intolerance, nazývaná také alergie na alkohol, je neschopnost trávit droždí nebo jiné přísady v pivu. Mezi nejčastější příznaky popsané společností MayoClinic.com patří zarudnutí kůže, dopravní zácpa a astma. Stav je dědičný a je způsoben tím, že tělo není schopno rozbít alkohol. Reakce, které vznikají při intoleranci alkoholu, mohou být způsobeny jinými složkami, jako jsou zrna, chemikálie nebo konzervační látky. Neexistuje lék na intoleranci alkoholu.

Pivovarské kvasnice se používají k výrobě piva, které může vyvolat alergické reakce u osob s alergií na droždí nebo alergií na plísně. Ačkoli většina případů alergií na plísně se týká vzdušných částic formy, houby a plísně jsou součástí stejné rodiny a mohou způsobit alergickou reakci na požití piva podle Clevelandské klinice. Pokud máte diagnostikovanou alergii na plísně, měli byste se vyvarovat i jiných alkoholických nápojů, starých sýrů a sušeného ovoce.

Alergie na zrno je způsobena přítomností určitých bílkovin nacházejících se v zrnech. Pivo může být vyrobeno z různých zrn, včetně ječmene, pšenice a žita. Pokud máte známou alergii na jedno nebo více zrn, měli byste se vyhnout konzumaci piva. Alergie na zrno způsobuje přehnanou reakci imunitního systému, která způsobuje, že tělo produkuje v těle různé chemické látky, jako jsou protilátky histaminu a imunoglobulinu E. Obličejové alergie mohou způsobit kožní vyrážky, astma, trávicí komplikace a kardiovaskulární příznaky. Zavolejte svého lékaře, pokud se u Vás objeví rychlá srdeční frekvence, neschopnost dýchat nebo otok obličeje.

Rashes jsou běžným příznakem alergií na potraviny. Nejčastějšími vyrážkami, které se mohou vyvinout, jsou kopřivka, ekzém a obecné podráždění kůže. Alergické kožní reakce jsou důsledkem zvýšeného histaminu v kůži, který způsobuje otoky a podráždění. Úlky se tvoří v klastrech okrajů kdekoli na těle. Jsou extrémně svědící a mohou během několika minut migrovat z jedné oblasti těla do druhé. Ekzém je stav kůže, který může být vyvolán alergií na pivní droždí. Blistry způsobené ekzémem mohou prasknout, plakat a kokrčit.

Alkoholová nesnášenlivost

Kvasinky a alergie na houby

Alergie zrn

Rashes