Kalorií v belgickém pivu

Belgické pivo se pohybuje od nižší kalorie až po kalorie-husté lambic piva. Pale ales má tendenci mít méně alkoholu, a čím více alkoholu v pivu, tím více kalorií má, podle Health.gov.

Typy

Druhy belgického piva zahrnují lambic pivo, které je často ochucené ovocem, dubbel, sladové pivo, witbier, pšeničné pivo, kyselé pivo, plzeň, bledý ležák, speciality a hnědé pivo. Oni také obsahují pale ales jako jantar ale, silný zlatý ale a seison, podle belgianstyle.com. Nejvíce populární jsou podle londýnské společnosti Brussels-Belgium-Travel-Guide.com.

Kalorie

Euro bledý ležák může mít asi 140 kalorií na 12-oz. Pivo, podle Calorie-Counter.net. 12-oz. Witbier bude pravděpodobně mít asi 175 kalorií, podle webové stránky MyFitnessPal. 12-oz. Belgická bledá piva může mít asi 200 kalorií. Belgická silná tmavá piva může mít asi 200 kalorií na 12 oz. Dvojité pivo může mít asi 200 kalorií na 12 oz.

Varování

Udržujte příjem alkoholu mírný, aby se předešlo problémům, jako je cirhóza jater, zánět pankreatu a poškození srdce a mozku. Mírná je považována za jeden den denně pro ženy a za dva muži denně.