10 věcí, které si musíte zapamatovat, než budete hrát důležitou basketbalovou hru

Basketbal je hra, která vyžaduje, abyste byli nejen fyzicky připraveni, ale i duševně připraveni. Můžete strávit hodiny práce na technice a základy, ale pokud se nechcete připravovat na to, abyste mohli soutěžit ze všech úhlů, budete mít těžké úspěchy. Legendární trenér UCLA John Wood jednou řekl, že chybějící příprava se připravuje na neúspěch. Zvyky, které vytvoříte před důležitou hrou, ovlivní, jak dobře provádíte.

Dokonalá praxe je perfektní

Ukázat se v praxi a procházet pohyby bez námahy jen uškodí vaší šanci být úspěšný. Pravděpodobně jste slyšeli, že váš trenér říká, abyste vykonali cvičení při rychlosti hry. Cvičení základů správně a agresivně nejenže zlepšuje, ale také simuluje to, čeho budete čelit v herních situacích.

Proveďte strategii

Účinný trenér strávil čas tím, že připraví svůj tým na hru tím, že učí, že hrajete během hry. Zapamatujte si tyto hry, abyste nemuseli trávit čas hry tím, že se obáváte, kde musíte být na podlaze. Pokud tak učiníte, můžete se zaměřit na další aspekty hry.

Já před sebou

Dobrý spoluhráč dělá hráče kolem něj lépe. Důležitá hra vás může přitahovat, abyste se pokusili převzít a dělat příliš mnoho. Buďte nesebečni nastavením obrazovky, sdílením míče a pohybem, abyste se otevřeli. Každý z těchto atributů usnadní týmu vaší koši a ve většině případů budete odměněni.

Správně jíst

Dokonce i když jste připraveni jít, vaše tělo nebude spolupracovat, pokud neposkytnete správné palivo. Jako sportovec byste se měli snažit udržovat zdravou výživu každý den, a to nejen v dnech, kdy máte velkou hru. Jezte jídlo s vysokým obsahem sacharidů dvě hodiny před časem hry, aby vaše jídlo čas strávit a poskytovat kalorie pro energii.

To může být těžké spát v noci před velkou hrou, ale odpočinutí znamená, že budete duševně a fyzicky ostrý, což vám usnadní soustředění. Trénink síly trenér DeMatha High School Alan Stein navrhuje osm hodin spánku v noci před cvičením nebo velkou hrou.

I když to zní zjevně, pamatujte si, že si obléknete boty, uniformu a jakékoliv vybavení, které potřebujete v noci před vaší velikou hrou. Tím se vyloučí zbytečné rozptýlení a umožní vám se psychicky připravit na hru.

Předběžná zahřátí by měla být použita k získání dobrého potu a uvolnění vašich svalů tak, abyste při zahájení hry hráli sami. Nepoužívejte jen procházky zahřátím, aniž byste se připravovali. Zatlačte se tak, abyste byli připraveni jít do doby, kdy zazní bzučák pro spuštění hry.

Mnoho hráčů skončí udušením ve velkých herních situacích, protože se bojí a přehodnocují. To se obecně děje, protože hráči nejsou připraveni na hru a zamyslet se záporně. Pokud jste udělali všechno ostatní, připravte se, nechte hru přicházet k vám.

Hra důležitou basketbalovou hru před davem není něco, co mnoho lidí dělá. Použijte čas v šatně před zápasem, abyste se psyčili s hudbou nebo jinými prodejnami.

Pokud jste udělali vše, co můžete, abyste se ujistili, že jste připraveni, hra sama by měla být snadná. Basketbal by měl být zábavný, ale hráči často nechávají tlak, aby je spotřeboval. Relaxujte a důvěřujte, že práce, kterou jste dali do přípravy na velkou hru, se vyplatí.

Trochu odpočinout

Uchopte zařízení

Stretch a zahřívání

Nezměňujte

Získejte Psyched

Užij si jízdu