Armádní ranger cvičební program

Armádní strážci jsou elitní a speciálně vycvičená síla v americké armádě. US Army Rangers musí během kvalifikačních zkoušek absolvovat namáhavé fyzické testy a tréninkové režimy a udržovat svou fyzickou zdatnost, vytrvalost a vytrvalost v průběhu své kariéry. Můžete využít některé z jejich osvědčených metod jako součást své vlastní fitness procedury.

Pracujte na hrudi a zpět dvakrát týdně. Cvičení mohou zahrnovat push-ups, lavicové lisy, vojenské lisy, mouchy činky, řady čepelí a vytahování. Jakákoliv cvičení, která působí na hrudník a záda, jsou dobrá. Vypracujte nejméně 45 minut a připravte si cestu až na 12 opakování každého cvičení. Začněte s jednou sadou a pracujte až na čtyři sady.

Cvičejte nohy jednou týdně. Nohy jsou velké svalové skupiny a měly by být tvrdě pracovat s výkřiky, dřepy, kadeře nohou, rozšíření nohou, lisy nohou a tele. Zapojte do cvičení jakoukoli další cvičení nohy nebo lýtka svalů, které chcete. Vypracujte nejméně 45 minut a proveďte nejméně 20 opakování pro každé cvičení. Začněte s jednou sadou a pracujte až na čtyři sady.

Běh každý den. Zaměřte se na tříletý běh na osmi až devětminutové míle a projděte si cestu až na pět mílí pochod, který bude mít jednu čtvrtinu vlastní tělesné hmotnosti za hodinu a 15 minut. Snažte se zvýšit své tempo během druhého týdne tréninku.

Plavat se a střílet na 100 metrů plavání pomocí libovolného zdvihu než je záda. Armádní strážci nedovolí, aby se rekrutové dotýkali stran nebo dna bazénu. Zvyšte vzdálenost ve druhém týdnu tréninku na 200 metrů. Vždy se snažte trochu dál a trochu rychleji, jak získáte sílu a vytrvalost.