Mohu ztratit tělesný tuk za týden?

Týden vám dává čas začít proces ztráty tuku a dokonce ztrácí libru nebo dvě. Ztráta významného množství tělesného tuku za sedm dní však není možná. Vaše tělo metabolizuje tuky v průběhu času, aby způsobily změny ve složení těla. V týdnu jste neměli váhu, takže nemůžete očekávat, že ji za tak krátkou dobu ztratit.

Ztrácíte libru, když vytvoříte mezi spotřebovanými a spalujícími 3500 kalorií. Ať je tato tuk tlustá nebo většinou voda a sval závisí na tom, jakou váhu musíte ztratit a jak rychle se ji snažíte ztratit. Čím více tuku máte na těle, tím více můžete očekávat, že klesne o týden. Pokud jste příliš obézní, jako konkurenti na reality show o ztrátě hmotnosti, můžete za krátkou dobu ztratit mnoho tuků, jednoduše proto, že máte spoustu na co ušetřit. Také hmotnost vody, nejen tuku. Jak se vaše tělo přizpůsobuje zdravějšímu stravovacímu plánu, který obsahuje méně zpracovaných potravin obsahujících sodík, vylučujete uložené tekutiny. Většina dietních plánů také povzbuzuje dostatek hydratace z vody, aby váš hlad v zálivu a vaše tělo zdravé, což může způsobit vylučování ještě více tekutin.

K poklesu tělesného tuku je nutný nedostatek kalorií. Udělejte tak s kombinací cvičení a zdravé, celozrnné stravy. Cvičení by mělo zahrnovat středně intenzivní kardiovaskulární cvičení – asi 250 minut týdně, aby se zjistilo významné snížení tělesné hmotnosti, podle americké College of Sports Medicine. Před zahájením cvičebního programu se obraťte na svého lékaře, zvláště pokud jste nebyli aktivní na chvíli. Navíc síla trénuje všechny hlavní svalové skupiny nejméně dvakrát týdně v nekončících dnech. Proveďte jeden nebo více sérií osmi až dvanácti opakování cvičení s váhovou hmotností, která se během posledních dvou úsilí cítí těžká. Pokud je po 12 opakováních snadná váha, je čas na zvýšení. Jedná se o základní pokyny pro silový trénink pro zdraví, další síly-výcvikové protokoly jsou používány pro sílu, velikost a sílu vývoj.; Snížení množství kalorií, které denně sníte také pomůže vám dosáhnout deficitu. Zaměřte se na stravování spousty čerstvé zeleniny a mírného množství celých zrn při jídle. Přiměřené chudé bílkoviny, například 20 až 30 gramů čtyřikrát denně, vám pomohou podpořit silové tréninkové snahy o zachování chudých svalů. Potraviny, které obsahují protein a podporu hubnutí, zahrnují chudé maso, drůbež bez kůže, tofu, mléčné výrobky s nízkým obsahem tuku, vejce, syrovátkové bílkoviny a ryby.

Chcete-li udržet váš metabolismus bzučení pro optimální ztrátu tuku, nejíte méně než 1200 kalorií denně. Pokles toho, a to i po dobu jednoho týdne, může vést ke ztrátě svalové hmoty, zejména pokud jste blízko vaší cílové hmotnosti. Vaše tělo drží na vašich tukových zásobách, protože se obává hladovění. Svalová síla trvá více energie, než se vaše tělo udržuje, a tak spálí svalovou tkáň pro palivo, když nemáte hodně tuku, který byste ztratili. U průměrného člověka s nadváhou je 25 procent každé ztráty libry, pokud nepoužíváte cvičení při nízkokalorické nabídce. Ztráta více než 1 až 2 libry za týden nebo dokonce 1/2 libry, Již poměrně štíhlá, způsobuje větší procento ztráty svalové hmoty. Když ztratíte svalstvo namísto tuku, můžete na váhu vážit méně, ale vaše tělesné složení se skutečně nakloní k tomu, že je tlustší. Pokud nejste drasticky nadváha a pokusíte se ztratit hodně tělesného tuku nebo hmotnosti v jednom týdnu, pravděpodobně neztratíte více než několik liber a to, co ztratíte z extrémních opatření, bude většinou voda a chudá tělesná hmotnost .

O optimální míře ztráty tělesného tuku neexistují žádné oficiální pokyny, ale Americká rada pro cvičení jej uvádí asi 1 procenta za měsíc, ne za týden. Můžeš ztratit tělesný tuk za týden, ale částka je tak nepatrná, Je nepravděpodobné, že získá legitimní změnu v četbě tělesného tuku, jako jsou posuvné měřítka nebo kalibra tělesného tuku. Tyto metody podléhají chybě uživatele av případě stupnice hydratace, takže jakékoliv divoké změny, které vidíte, jsou pravděpodobně výsledkem nepřesného měření. Ztráta tuku se může objevit v kapech nebo dvou kapech v normální koupelové škále, ačkoli: Zdravé, zdravé procento tělesného tuku u žen je 21 až 24 procent, u mužů to je 14 až 17 procent. Sportovci mohou mít poněkud nižší hladiny a stále jsou zdravé. Všichni lidé potřebují procento nezbytného tuku na podporu tělesné funkce a tlumení vnitřních orgánů. Pro muže je tato úroveň 2 až 5 procent, pro ženy 10 až 13 procent.

Základy ztrát tuku

Ztráta tělesného tuku efektivně

Rychlá ztráta hmotnosti může znamenat ztrátu svalové hmoty

Pokyny pro ztrátu tělesného tuku