Může vám eliptická pomoc zhubnout?

Eliptický kombinuje pohyb schodišťového lezení s běžeckým lyžováním. Pokud trpíte bolesti dolních končetin, artritidou nebo bolesti zad, můžete najít eliptický trénink příjemnější a méně bolestivý než jiné formy cvičení. Eliptické cvičení vám pomohou zhubnout bez ohledu na vaši fyzickou kondici, zvláště pokud jsou používány v kombinaci se silovým tréninkem a dietními změnami. Před zahájením nového cvičení nebo plánu stravování se poraďte s lékařem.

Hmotnostní ztráta znamená spotřebu méně kalorií, než vaše tělo spálí každý den. Vytvoření deficitu 3,500 kalorií za každou libru hmotnosti, kterou chcete ztratit, snížením počtu kalorií, které jíte, nebo zvýšením počtu kalorií, které vaše tělo používá. Eliptické trenéři poskytují jednu formu cvičení, která způsobuje, že vaše tělo spálí více kalorií, protože pohání svaly. Silový trénink nejen způsobuje, že vaše tělo spálí více kalorií, aby paliva svaly, ale také staví slabé svalové tkáně, což zvyšuje vaše tělo použití kalorií v klidu. Kvalitní program hubnutí, který kombinuje eliptické cvičení, silový trénink a omezení kalorií, vám umožní ztratit 1 až 2 lb. Týden a inspiruje nový, zdravější životní styl.

Počet kalorií, které spálíte během eliptického tréninku, se liší podle toho, jak tvrdě cvičíte, své váhy a schopnosti používat zbraně během tréninku. Typický 30 minutový eliptický cvičení spaluje 270 kalorií pro osobu o hmotnosti 125 liber, 335 kalorií pro osobu vážící 155 liber. A 400 kalorií pro někoho vážícího 185 lbs, podle zprávy v červenci 2004 vydání “Harvard Heart Letter.” Denní 30 minutové cvičení na eliptické by vám umožní ztratit asi 1 nebo 2 libry každý týden. Vaše míry úbytku hmotnosti tím, že provádí delší eliptické cvičení nebo přizpůsobení vašeho programu hubnutí zahrnout silový trénink a dietní změny.

Pokud se rozhodnete koupit eliptický trenažér pro váš trénink, vyzkoušejte jej, aby zajistil, že splňuje vaše potřeby. Ujistěte se, že můžete pohybovat nohy v celé řadě pohybů a že nožní pedály se hodí k vašim nohám. Doplňky, jako jsou stojany na časopisy, fanoušci rady, televizory, držáky pohárů a dokumenty MP3, neovlivňují schopnost cvičení – ale tyto funkce mohou zvýšit vaše potěšení, což zvyšuje vaše šance na pravidelné cvičení. Vezměte v úvahu cenu, velikost a úroveň šumu stroje před tím, než se k nákupu připojíte.

Vaše schopnost zhubnout s eliptickým trenérem vyžaduje motivaci a efektivní stimulaci. Pokud jste nikdy nepoužili eliptický trenažér nebo cvičíte pravidelně, začněte s lehkým až středně těžkým tréninkem trvajícím 15 až 20 minut. Jak zvýšíte svou úroveň tělesné zdatnosti nebo si zvyknete na použití eliptického trenažéru, zvyšte svou intenzitu a trvání. Použijte svůj běžecký trenažér, který vám pomáhá udržet motivaci ke ztrátě tělesné hmotnosti pomocí monitorů tepové frekvence, kalorických čítačů nebo sledovačů vzdálenosti k vyvíjení a sledování cílů tréninku.

Hmotnost Úspěch Úspěch

Spálené kalorie

Eliptický nákup

Úvahy