Mohu každý den pracovat na svém jádru?

Trochu zaměřené jádro cvičení každý den může jít dlouhou cestu k posílení vašeho jádra. Ačkoli drtí a situps dostat hodně dobrého tisku, pokud jde o získání šesti-pack abs, tyto cvičení pouze zaměřit jeden soubor svalů vašeho jádra. Některé z nejjednodušších cvičení, které můžete provést každý den zaměřit na jiné jádro svalů, jsou často ignorovány. Chcete-li dosáhnout silnějšího jádra všude, budete muset denně vyvíjet jiná svalová tělesa, jako jsou oblique, záda, pánve a hýždě. Každodenní základní cvičení zvýší váš výkon a sílu ve sportu, stejně jako vám pomůže splnit základní úkoly každodenního života.

Týdenní vs. Denní Fitness

Jakékoliv cvičení, které zachycuje vaše břicha a zádové svaly organizovaným způsobem, je základním cvičením podle MayoClinic.com. Můžete však každodenně zaměřit cvičení jádrových trysin na dobře zaokrouhlovaný týdenní fitness program. Pro dobře zaokrouhlené jádro fitness program, provádět 75 minut až 150 minut mírné až intenzivní kardio, a dva síly-školení sezení týdně. Přidejte k tomu denní 15 – 20 minutový trénink zaměřený na různé svaly jádra. Jednoduché, efektivní jádrové cvičení, které můžete provést vedle svého týdenního fitness programu, zahrnují boční protahování, jógu Dýchání života a kruhovou plotnu.

Získejte firmu odvnitř

Lebka zářící dech je snadný způsob, jak tón vaše transverses abdominus, nebo vaše vnitřní břišní stěna, dokonce i když sedí u stolu při práci. Když kýcháte nebo kašlete, cítíte své vnitřní břišní svaly. Posaďte se na židli a na několik vteřin dýcháte a zapijte své jádro. Chcete-li zaujmout jádro, představte si, že kreslíte břicho knoflík směrem k vaší páteři. Uvolněte ramena a udržujte rovnou, neutrální záda. Vdechte a vydechujte rychle po dobu 15 až 30 vteřin, při zachování silného jádra. Rychlé kontrakce tón vaše břicho a zvýšit srdeční frekvenci, podle Yoga Journal.

Každodenní boční úseky

Rotující cvičení, jako jsou boční úseky, zabírají vnitřní a vnější obličeje, které vyžadují posílení pro jádrovou zdatnost. Boční úseky můžete provádět z kancelářské židle nebo ze stojící pozice. Otřete obě ruce nad hlavu a roztáhněte prsty a dosáhnete stropu. Naklánějte se napravo, když vydechujete a cítíte úsek v levých oblikách. Vezměte několik dechů, pak se nakloňte doleva, protáhněte a zpevněte pravé obličeky. Opakujte třikrát na obou stranách, abyste pevně zakřivili a otevřeli koleno.

Kruh Plank

Kruhová prkna je podlahová cvičení, která se zaměřuje na záda a abs, stejně jako na vnitřní stehna a kyčelní flexory. Dostaňte se na všechny čtyři na rohoži. Vyrovnejte nohy a upevněte své jádro, jakmile se dostaneme do hrany. Udržujte plochý zád od ramen až k patě. Přineste pravé koleno k hrudníku a otočte to ve směru hodinových ručiček, zatímco udržujete zbytek těla stabilní. Otočte pravé koleno proti směru hodinových ručiček. Proveďte pět otočení na pravé straně, přepněte nohy a opakujte.