O péči o černé vlasy s olivovým olejem

Obvyklá přísada pro vaření domácností, olivový olej, slouží také jako univerzální kůži a vlasové kondicionéry. Každý, bez ohledu na typ vlasů nebo strukturu, může použít olivový olej k úpravě vlasů nebo k léčbě určitých stavů pokožky hlavy, pokožky a vlasů. Avšak kvůli stálé potřebě hluboké kondicionace černého vlasu je olivový olej nejčastěji spojován s péčí o černé vlasy.

Význam

Levný a snadno dostupný olivový olej je významným řešením pro péči o vlasy z několika důvodů. Na rozdíl od jiných domácích hloubkových úprav, jako je cholesterol a majonéza, je olivový olej snadno aplikovatelný a čistě pryč bez velkého úsilí. Olivový olej okamžitě transformuje vlasy, čímž je zdravější a lépe se s nimi řídí. Kromě toho má olivový olej protiplísňové a antibakteriální vlastnosti, které čistí pokožku hlavy a pomáhají při hojení některých kožních podmínek.

Použití

Kromě toho, že působí jako hlubokotonážní léčba, malé množství olivového oleje slouží jako denní kondicionér a stylový prostředek pro kojence, děti a dospělé s černými vlasy. Olivový olej vyhladí suché vlasy a může být použit k léčbě lupů a suché pokožky hlavy. Olivový olej zklidňuje příznaky jiných skalpových stavů. Výkaly a krusty spojené se seboroickou dermatitidou a ekzémem jsou podle amerického rodinného lékaře změkčeny olivovým olejem. Olivový olej slouží také jako léčba všemi přírodními všemi.

Výhody

Olivový olej okamžitě upravuje vlasy a vyhlazuje vnější ochrannou vrstvu vlasů, která je zodpovědná za lesklé, hladké vlasy. Při použití jako hluboký kondicionér olivový olej zanechává vlasy zdravější po několik týdnů po léčbě. Pokud se používá malá dávka jako kondicionér, olivový olej odstraní statické a vykrojení. Účinně rozdrtí vši a zabije je, když selhávají tradiční vší léčby. Při použití jako léčba pokožky hlavy, olivový olej změkčuje a odstraňuje husté skalpové váhy, podle amerického rodinného lékaře.

aplikace

Olivový olej se používá několika způsoby. Pokud se použije jako sérum v nepřítomnosti, postačí dvě nebo tři kapky olivového oleje. Nalijte kapky oleje do rukou, protřete si ruce a rozdělte olej přes dlaně a ruce si prohrajte vlasy, věnujte zvláštní pozornost pokožce hlavy a končí. Používejte olivový olej jako léčbu pokožky hlavy, masírujte olej přímo do pokožky hlavy. Počkejte dvě až tři hodiny, poté opláchněte mírným kondicionujícím šamponem. Chcete-li použít olivový olej jako hlubokou úpravu nebo ošetření všemi, aplikujte liberální množství oleje na vlasovou pokožku, vlasovou šupinu a konce, dokud nejsou všechny vlasy důkladně nasyceny. Nasaďte sprchový uzávěr a nechte olej přes noc nebo tři až čtyři hodiny. Šampon s jemným kondicionujícím šamponem pro odstranění oleje.

Péče o dítě

Lehký panenský olivový olej aplikovaný jednou týdně na vlasy dítěte udržuje vlasy hydratované, pružné a splétané. Baby Center doporučuje smíchat lehký olej s rozmarýnem nebo levandulem, aby vytvořil přírodní týdenní kondicionér pro děti. Doporučují také každodenní aplikaci malého množství oleje na vlasy dítěte, aby se odstranily splety.