Existují pohyby cvičení ke ztrátě tuku ze strany stehen?

Když získáváte váhu kolem spodního těla, můžete pozorovat nadbytečnou tvorbu tuku na vnitřní a vnější stehně. Zatímco tradiční cvičení posilující stehna mohou pomoci tónovat vaše centrální čtyřkolky, jsou pro vnější a vnitřní stehna nezbytné cvičení pro silové cvičení. Vykonávejte tyto posilovací cviky dva až tři dny v týdnu spolu s konzistentní každodenní aerobní cvičební rutinou pro nejlepší výsledky při ztrátě tuku.

Hip abdukce a addukce jsou pohyby cvičení, které pomáhají posilovat vnější a vnitřní stehenní svaly. Pomocí odporových pásů, lehkého fitness nástroje vyrobeného z latexu nebo gumy, jsou obě tato cvičení možná. Pro únosy kyčlí spojte jeden konec odporového pásku s pevným, pevným předmětem a obaďte druhý konec kolem kotníku oproti pevnému předmětu. Vytáhněte nohu na stranu a zpět do původní polohy, aby vaše vnější stehno pracovala s každou nohou. Adapce kyčelního kloubu jsou také možné s odporovými pásy. Pro toto cvičení zabalte opačný konec pásky kolem kotníku nejblíže fixního předmětu a přiveďte tuto nohu před a přes opačnou nohu, abyste pracovali na svém stehně. Proveďte tři sady z 10 opakování každého cvičení s každou nohou.

Několik posilovacích cvičení pro vnitřní a vnější stehna je možné bez jakékoliv formy cvičení. Výpalky pracují na všech částech kvadricepsu nebo stehna, svalu. Podlaha s nástavbou pomáhá konkrétně napomáhat posílení adduktoru nebo vnitřního stehna, svalů. Vydejte se na jednu nohu dopředu a poté dlaně dolů na zem před vámi v horolezeckém postoji. Vaše přední noha by měla být na vnější straně paže. Boční výkřik je další cvičební výcvik, ve kterém vystupujete na stranu, místo před tělem. Squats se obvykle provádějí pro posílení centrálního čtyřúhelníku. Váš postoj však může být různý, pokud chcete pracovat s různými částmi stehna. Postavte se s vašimi nohami dále od sebe, abyste pracovali ve vašem vnitřním stehnu během squatu a natahujte nohy k práci na vnějších stehnech.

Silové tréninkové stroje jsou často účinnou náhradou tělesné hmotnosti a cvičení, které využívají jiné fitness nástroje. Stroje na zesílení adductor a abductor vám umožní sedět v sedadle stroje s různými váhami, které jsou k dispozici pro přizpůsobení stehenního cvičení podle vašich potřeb. Adduktor a únosci stroje obvykle pohybují vaše ohnuté nohy společně a směrem ven s odporem na protilehlých stranách, aby fungovaly buď vaše vnitřní nebo vnější stehna. Pokud máte přístup k tomuto typu fitness vybavení, proveďte tři sady 10 až 12 opakování každého cvičení v průběhu posilování stehen.

Bez ohledu na to, jak silné jsou vaše vnitřní i vnější stehna svaly se silovým tréninkem, nebudete moci vidět výsledky vaší tvrdé práce, pokud nebudete pracovat, abyste se zbavili horních nohou přebytečného tuku. Nebudete však moci určit oblast vašeho těla, která ztratí tuku. Ale s důsledným aerobním cvičením a plánem zdravé výživy budete pracovat na tom, abyste z celého těla ztratili tuky a eventuálně viděli výsledky s tónovanými, štíhlými nohami. Pro dosažení nejlepších výsledků při ztrátě tuku proveďte každý den alespoň 30 minut aerobního cvičení.

Pásma odporu

Žádné vybavení

Silové tréninkové stroje

Aerobní cvičení