Kalorií v chlebách

Chléb se obecně vyrábí z kvasnic, mouky, vajec, cukru, soli a másla, které jsou často podávány s večeří a někteří lidé je používají k čištění svého patra mezi kurzy. Kalorie v chlebě vám pomohou splnit vaše nutriční cíle a energetické požadavky.

Kalorie

1-oz. Chléb – přibližně velikost biliardové míče – obsahuje 84 kalorií, jak uvádí webová stránka CalorieKing. To činí 4,2 procenta kalorií, které byste měli jíst denně, pokud se budete řídit stravou o hmotnosti 2 000 kalorií denně. Rolls se mohou lišit v kalorickém příjmu v závislosti na složkách a na tom, co byste mohli položit na roli.

Živiny

1-oz. Chleba poskytuje 14,1 g sacharidů, což je živina, která představuje některé z kalorií v rolích. Lékařský ústav doporučuje každý den konzumovat 130 g sacharidů, aby splnil vaše základní energetické potřeby. Jedna role představuje téměř 11 procent sacharidů, které denně potřebujete. Válec obsahuje také 2,4 g bílkovin a 2 g tuku. Obsah živin se může lišit v závislosti na složkách v kotouči.

Úvahy

Pokud sledujete svůj příjem soli, pochopte, že 1-oz. Pečivo obsahuje 146 mg sodíku. To odpovídá téměř 9% denního limitu 1 500 mg, který doporučuje American Heart Association. Všimněte si, že obsah sodíku se bude lišit v závislosti na množství soli v rolovacím receptu.