Základní cvičení na spalování tuků u 40letých mužů

Jak muži věku, tuk se často vyvíjí rychleji na tělo. To je způsobeno několika faktory, včetně méně aktivního životního stylu a genetiky. Tuk však může být ztracen z celého těla v jakémkoli věku. Pokud jste 40letý muž, který chce ztratit nadbytečný tělesný tuk, proveďte rutinní cvičení pro spalování kalorií. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí naznačují, že dospělí vykonávají alespoň 150 minut mírné aktivity každý týden.

Svižná chůze

Chůze stálým tempem může spálit několik set kalorií. Čím intenzivnější je chůze, tím více kalorií spálíte. Například, pokud 185-lb. Člověk chodí rychlostí 3,5 km / h za 30 minut, spálí 356 kalorií. Pokud však stejný člověk prochází rychlostí 4,5 mph za stejné časové období, spálí téměř 444 kalorií, tvrdí Harvard Medical School. Vyzkoušejte chůzi na kopcovitém terénu, abyste vypálili ještě více kalorií.

Jogging a běh

Intenzita joggingu a běhu způsobí, že spálíte výrazně více kalorií než živá chůze. Jog při rychlosti 5 mph spálit více než 700 kalorií za hodinu, pokud jste 185 liber. muž. Zvyšte rychlost rychlosti 7,5 mph na spálení více než 1 100 kalorií za hodinu. Zkuste jogging a běh venku pro scénické, příjemné cvičení.

Jízda na kole

Bicyklování nejenže potenciálně spálí vysoký počet kalorií, ale také poskytuje malý nárazový trénink pro vaše klouby. Vyzkoušejte jízdní kolo na stacionárním kole nebo si vezměte kolo venku do komunitního parku nebo do chodníku. Pohodlné jízdy na kole pomohou 185 liber. Člověk vypálí 355 kalorií za 30 minut, ale zvyšte rychlost a kolo na kopcovitém terénu, abyste během svého tréninku vypalili více kalorií.

Silový trénink

Ačkoli mnoho lidí si to neuvědomuje, trénink s hmotností a posilovací výcvikové zařízení spálí kalorie během tréninku. Nicméně, možná výhodnější je zvýšený počet kalorií spálil po cvičení. Vytváření libové svalové hmoty vyžaduje více kalorií k udržení, což znamená, že spálíte více kalorií v dlouhodobém horizontu. Provádějte tréninkový trénink v celém těle nejméně dvakrát týdně, jak doporučuje CDC. Během každého z těchto cvičení se soustřeďte na posilování hrudníku, ramen, paží, zad, břicha a nohou.