Můžete zhubnout cvičením ve své ložnici?

Přestože členství v tělocvičně má mnoho výhod – včetně využití volných závaží a vybavení pro trénink – je možné získat solidní cvičení bez jednoho. Cvičení ve své ložnici má své omezení. Nemůžete běžet na dlouhé vzdálenosti a cvičení ve stejném, malém prostoru může být únavné. Nicméně, vaše ložnice může sloužit jako cvičební prostor, který vám umožní dokončit různé cvičební techniky bez vystupování nohou venku. Cvičení zahrnují calisthenics, weight-lifting a dokonce i kardiovaskulární práci. Tyto cviky spálí kalorie. Chcete-li zhubnout, budete muset vypálit více kalorií, než konzumujete.

Calisthenics může být dokončena kdekoli, protože nevyžadují mnoho prostoru a zřídka vyžadují použití dalších objektů. Calisthenics zahrnuje pushups, sit-ups, dřepy, skákací zvedáky a lunges. Můžete také využít objekty ve své ložnici, abyste maximalizovali své cvičení. Například použijte židli nebo lůžko, abyste natáhli nohy nahoru a převezměte posuvnou pozici s rukama na podlaze a obličej při pohledu na zem. Držte tuto polohu paluby, abyste posílili své svaly v jádře, nebo proveďte skutečné pohyby, které chcete zaměřit na ruce a hruď. Calisthenics zvýší vytrvalost, budování a udržení svalů a spalování kalorií. Do 10 až 15 minut stojí před nebo po aerobních cvičeních.

Chcete-li urychlit cestu na snížení tělesné hmotnosti, přidejte hmotnostní trénink do režimu cvičení. Tím, že budute svaly na celém těle, budete moci vynaložit více energie po celý den a během kardiovaskulárních cvičení. Hmotnostní trénink také způsobuje, že vaše tělo spálí další kalorie, aby napravilo roztrhané svaly – i když nepracujete. Chcete-li vážit vlak ve své ložnici, použijte buď činky nebo různé předměty, které jsou již ve vašem domě, včetně polévky, plněné mléčné džbány nebo knihy. Můžete například držet polévku v pravé ruce. Nechte svou ruku viset po boku. Poté, aniž byste přemístili své rameno, ohněte si loket a přiveďte polévku na rameno. Tyto kudrnaté bicepsy posilují vaše bicepsy v horní části paže.

Kardiovaskulární cvičení by mělo být prováděno denně. Kromě spalování kalorií a pomáhají vám zhubnout, udržují vaše srdce a tělo zdravé. Přestože je ve vaší ložnici obtížnější provádět kardiovaskulární činnost kvůli omezenému prostoru, může to být provedeno. Kardiovaskulární aktivity vhodné pro spaní zahrnují běh nebo jogging na místě, tanec a step aerobik. Pokud máte ve své ložnici televizor nebo počítač, můžete také sledovat videoklipy o fitness a sledovat je spolu s nimi.

Nezáleží na tom, jak spálíte kalorie, pokud jde o úbytek hmotnosti. Jediným faktorem, který záleží na tom, je, že spálíte kalorie a spálíte více z nich, než budete konzumovat po celý den. Chcete-li ztratit jednu libru, musíte vypálit více než 3500 kalorií, než konzumujete. Pro dosažení nejlepších výsledků vyčkejte nejméně 30 minut denně a upravte dietu tak, aby obsahovala výživné, plnící a vysoce bílkovinné potraviny, které vás udrží po celý den.

Prostorově úsporná kalisténie

Silový trénink

Kardiovaskulární cvičení

Konzistence cvičení