Může být tuk roztavený z opuštěných zbraní?

Rameno brady je přímo pod kůží, což je benigní ve srovnání s hlubokým břišním tukem, což zvyšuje riziko onemocnění. Nicméně, vidět a pocit, že tento další chvění se hýbe, když se dostanete ven ruku, aby vlnu na někoho může negativně ovlivnit vaše sebevědomí. Dobrou zprávou je, že tento tuk můžete roztavit tím, že provedete správné změny ve svém životním stylu.

Koncept snížení spotů

Lidé, kteří hledají ztráty tuku v jedné konkrétní části těla, si často myslí, že ho mohou rozplynout tím, že udělají konkrétní cvičení pro tuto oblast. Tato teorie redukce spotů není možná. Tuk může být roztaven z opuštěných zbraní, ale také musí být roztaven zbytkem těla stejně. Jednoduše řečeno, ke ztrátě ramenního tuku, musíte zvážit celkovou ztrátu hmotnosti.

Dietní příjem

Jídlo, které se rozhodnete jíst, má vliv na zvýšení hmotnosti, údržbu a ztráty. Pokud chcete zbavit ramena, musíte snížit denní kalorický příjem. Jedna libra se rovná 3500 kaloriím, takže můžete ztratit 1 až 2 libry. Týden snížením denního příjmu o nejméně 500 kalorií. Ujistěte se, že jíte potraviny s nízkým obsahem nasycených tuků a vysokou výživou, jako je ovoce, zelenina, celozrnné, fazole, mléčné výrobky s nízkým obsahem tuku a chudé maso. Jedzte malé jídla po celý den, aby vaše chuť k jídlu pod kontrolou.

Výhody kardiovaskulárního tréninku

Kardiovaskulární cvičení je nutností, pokud jde o spálení ramena. K těmto aktivitám při spalování tuků patří rychlá chůze, běh, eliptický trénink, veslování, schodiště nebo skákání. Zpracování sporadicky vám neposkytne výsledky, které hledáte, a proto je třeba disciplinovat. Centra pro kontrolu nemoci doporučují pět dní v týdnu 60 až 90 minut fyzické aktivity. Máte také možnost rozdělit to na menší záchvaty a hromadit svůj čas, pokud je to pohodlnější.

Účinek ramenních cvičení

I když ramenní cvičení samy o sobě nebudou zbavovat vaší břicha, pomohou vám zlepšit váš tón a definici, jak zhubnout. To vám dává zbraně štíhlejší vzhled. Přidání svalů do vašeho těla také zvýší váš klidový metabolismus, což povede k spálení více kalorií v 24hodinovém časovém období. Triceps a biceps jsou dva hlavní svaly v pažích. Triceps sedí na zadní straně ramen, což je časté místo pro potíže. Biceps sedí na přední straně ramen. Proveďte cvičení, které pracují s těmito svaly, jako jsou tlakové lahve, úchyty, tricepsy, údery kadeřnic a kudrlinky. Dva nebo tři tréninky, trvající nejméně 20 minut, každý týden v nekončících dnech, stačí.