Pečené těstoviny s tvarohem

Pečená těstovina je všestranný způsob, jak do jedné nádoby zapracovat mnoho výživných jídel. Tvarohový sýr je jednou z ingrediencí, která přidá chuť a texturu do vaší receptury na pečené těstoviny. Tvarohový sýr přidává do jídla bílkoviny a vápník. Zvolte verzi s nízkým obsahem tuku, abyste měli recept s nízkým obsahem nasycených tuků.

Mnoho receptů lasagny zahrnuje různé druhy masa a sýrů. Použijte chudé mleté ​​hovězí a nízkotučné tvaroše pro zdravou a výživnou verzi. Hnědý hovězí maso s nakrájenou cibulí, mletý česnek a nakrájené čerstvé nebo sušené byliny, jako je bazalka, oregano a rozmarýn. Přidejte konzervované rajčata s nízkým obsahem sodíku a rajčatovou omáčkou. Umístěte malé množství do dna vaší nádoby. Přidejte vrstvu předvařených celozrnných lasagne nudlí a následně tvaroh a další masovou směs. Pokračujte ve vytváření vrstev, dokud nemáte tři nebo čtyři. Nakládejte poslední vrstvu s mletým sýrem mozzarellou. Pečte asi 30 minut při 350 stupních Fahrenheita, nebo dokud lasagna neteří a sýr se roztaví.

Kombinace tvarohového tvarohu a sautej zeleniny přidá vaši recept na pečené těstoviny chuť a výživu. Na olivovém oleji nakrájejte nakrájené papriky, houby, cibuli a česnek. Chladíme a mícháme v nízkotučných tvarohách a sušeném oreganu. Dobře promíchejte a použijte k naplnění předvařených těstovin z těstovin z celé pšenice. Položte je jemně do pečícího nádobí. Nahoře s nízko slanou rajčatovou omáčkou a rozsekaným částečně mletým sýrem mozzarellou. Pečte při 400 stupních po dobu 25 až 30 minut. Omáčka by měla probublávat a sýr by měl být roztaven. Posypte malým množstvím parmezánu nahoře těsně před podáním.

Turecká klobása dodává chuť receptům na pečené těstoviny, ale obsahuje méně nasycených tuků než tradiční klobása. Hnědé klobásky si nakrájejte s nakrájenou cibulí a jemně nasekanými česnekovými hřebíčkami. Přidejte tvarohový tvaroh, nakrájené konzervované rajčata s nízkým obsahem sodíku a rajčatovou omáčkou s nízkým obsahem soli. Dobře promíchejte. V pekáčce kombinujte předpečené celozrnné špagetové nudle se směsí masa a pomlčkou sušené bazalky a černého pepře. Posypte kombinací částečně mleté ​​mozzarelly a parmezánu přes vrchol. Pečte v troubě o délce 350 stupňů, dokud neteří a nepropouští, asi 25 až 35 minut.

Zahradní zelenina jsou výživné přísady do pečených těstovin, které dodávají živiny, jako jsou vitamíny A, C a vlákniny. Nakrájejte nakrájenou mrkvu, zelené papriky, cibuli, rajčata, česnek a cuketa v olivovém oleji, dokud se nesmí stát. Přidejte nízkotučný tvaroh a sušenou bazalku, rozmarýn a oregano. Veškeré vařené celozrnné těstoviny zmařte a vložte do pekáče. Nalijte nízkou sodíkovou rajčatovou omáčkou nahoře a pečte 20 minut v předehřáté troubě o velikosti 350 stupňů. Odstraňte a posypete vaším oblíbeným italským sýrem, jako je Asiago nebo parmezán. Pečte po dobu 5 až 10 minut nebo dokud se sýr nerozpálil.

Maso a chléb sýr Lasagna

Chléb sýrový a zeleninové plněné

Špagetový chléb sýrový pečivo s klobásou z Turecka

Zahradní zelenina pečená zita s chlebem